Czwartek, 2 października 2014 roku, 275 dzień roku, imieniny: Teofila, Dionizego, Trofima

..:: ::..
..:: Strona główna forum ::.. ..:: Powrót ::..
Wyświetlone wpisy od 1 do 4 z 4Strona 1
Szkola w St Jaroslawiu smieszne i nie sprawiedliwe punkty minusowe co o tym sadzicie
  • RudyRudolf
    • RudyRudolf
      Wpis nr 1 z 3
      e-mail: brak
      Na forum od: 2011-03-26 17:38:42
      Ostatnio: 2011-03-27 11:25:24
2011-03-26 18:04:22
IP: 83.21.6.234
Prosze o wypowiedzi co sadziecie o punktach minusowych ktore sa stawiane za zachowanie i inne rzeczy ktore sa smieszne i w nie ktorych przypadkach banalne bo uczniowie je dostaja za np:podanie koledze kolezance gumki lub siegniecie po cos do tornistra jest to uwazane za nie etyczne zachowanie i zaklucanie porzadku ucznia w klasie, a malo tego to nie wszyscy sa sprawiedliwie w tym przypadku oceniani , nauczyciele jestescie w tym przypadku smieszni i banalni
a nie wspomne o wymuszaniu uczni na tym czy ma byc w danym dniu sprawdzian czy kartkowka bo ktorys z geniuszy sie nie przygotowal i on nie bedzie pisal bo ma taki kaprys . To kto tam rzadzi uczniowie czy wy
Jak dla mnie to tych pumktow to nie powinno byc bo sa niesprawiedliwe a bardzo szkodza w uzyskanie dobrego sprawowania
CZEKAM NA PANSTWA OPINIE I WYPOWIEDZI NASZE DZIECI SA PRZEZ TO KRZYWDZONE

• Monisia1985
    • Monisia1985
      Wpis nr 5 z 6
      Na forum od: 2011-01-20 21:11:45
      Ostatnio: 2011-04-19 18:37:20
2011-03-26 21:46:13
IP: 80.54.90.1
Odpowiedź dla: RudyRudolf z 2011-03-26 18:04:22 - 
  • cyt. »
    • cyt.:
      "Prosze o wypowiedzi co sadziecie o punktach minusowych ktore sa stawiane za zachowanie i inne rzeczy ktore sa smieszne i w nie ktorych przypadkach banalne bo uczniowie je dostaja za np:podanie koledze kolezance gumki lub siegniecie po cos do tornistra jest to uwazane za nie etyczne zachowanie i zaklucanie porzadku ucznia w klasie, a malo tego to nie wszyscy sa sprawiedliwie w tym przypadku oceniani , nauczyciele jestescie w tym przypadku smieszni i banalni a nie wspomne o wymuszaniu uczni na tym czy ma byc w danym dniu sprawdzian czy kartkowka bo ktorys z geniuszy sie nie przygotowal i on nie bedzie pisal bo ma taki kaprys . To kto tam rzadzi uczniowie czy wy Jak dla mnie to tych pumktow to nie powinno byc bo sa niesprawiedliwe a bardzo szkodza w uzyskanie dobrego sprawowania CZEKAM NA PANSTWA OPINIE I WYPOWIEDZI NASZE DZIECI SA PRZEZ TO KRZYWDZONE "
A zróbże specjalizacje z pedagogiki i zasuwaj uczyć dzieci do szkoły ... a nie mądrzysz się na forum, zresztą wylej swoje żale w szkole a nie tu ... a tak na marginesie to WY rodzice nauczyliście dzieci braku szacunku do nauczyciela,bo teraz nie można nawet głosu podnieść w klasie ,bo zaraz jest telefon do mamusi lub tatusia ,że się nauczyciel znęca. Ale jak banda wyrostków w klasie wkłada kubeł na śmieci na głowę nauczyciela to jest ok? Żal mi takich wpisów jak ten powyżej, i żal mi tych dzieci ,że tak kiepsko zostali wychowani.

• RudyRudolf
    • RudyRudolf
      Wpis nr 3 z 3
      Na forum od: 2011-03-26 17:38:42
      Ostatnio: 2011-03-27 11:25:24
2011-03-27 11:36:28
IP: 83.21.39.143
Odpowiedź dla: Monisia1985 z 2011-03-26 21:46:13 - 
  • cyt. »
    • cyt.:
      "A zróbże specjalizacje z pedagogiki i zasuwaj uczyć dzieci do szkoły ... a nie mądrzysz się na forum, zresztą wylej swoje żale w szkole a nie tu ... a tak na marginesie to WY rodzice nauczyliście dzieci braku szacunku do nauczyciela,bo teraz nie można nawet głosu podnieść w klasie ,bo zaraz jest telefon do mamusi lub tatusia ,że się nauczyciel znęca. Ale jak banda wyrostków w klasie wkłada kubeł na śmieci na głowę nauczyciela to jest ok? Żal mi takich wpisów jak ten powyżej, i żal mi tych dzieci ,że tak kiepsko zostali wychowani."
Chyba mnie zle zrozumialas akurat moje dziecko jest uczone przez nas tak jak my bylismy chowani i nie latam do szkoloy z byle gownem a tez jestesmy za dyscyplina by nauczyciele mieli wieksza wladze nad uczniami tak jak,bylo to kiedys ,widocznie nie znasz sytuacji z tymi punktami ujemnymi a moze twoje dziecko nie chodzi do tej szkoly i nie zostalo skrzywdzone przez nauczyciela za byle co
i nie wymadrzam sie tylko chce znac opinie innych rodzicow . a forum jest po to by sie mozna bylo wypowiedziec po to forum istnieje

• bodzio
    • bodzio
      Wpis nr 1 z 1
      Na forum od: 2011-04-05 19:32:26
      Ostatnio: 2011-04-05 19:33:24
2011-04-05 19:49:26
IP: 79.186.193.16
Odpowiedź dla: RudyRudolf z 2011-03-27 11:36:28 - 
  • cyt. »
    • cyt.:
      "Chyba mnie zle zrozumialas akurat moje dziecko jest uczone przez nas tak jak my bylismy chowani i nie latam do szkoloy z byle gownem a tez jestesmy za dyscyplina by nauczyciele mieli wieksza wladze nad uczniami tak jak,bylo to kiedys ,widocznie nie znasz sytuacji z tymi punktami ujemnymi a moze twoje dziecko nie chodzi do tej szkoly i nie zostalo skrzywdzone przez nauczyciela za byle co i nie wymadrzam sie tylko chce znac opinie innych rodzicow . a forum jest po to by sie mozna bylo wypowiedziec po to forum istnieje "
Szanowny/a Panie/Pani.
Jeżeli mówimy o starych zasadach wychowania, to trzeba w tym miejscu powiedzieć, że kiedyś nauczyciel miał zawsze rację, ponieważ to on był z dzieckiem na lekcjach w szkole i on ma w tym czasie kontakt z dzieckiem. Kiedyś rodzic NIE PRZYJMOWAŁ do wiadomości krytyki nauczyciela przez dziecko, ponieważ dawny rodzic wiedział, że każde dziecko ma skłonności do fantazjowania. Niektóre współczesne dzieci bardzo lubią fantazjować i manipulować rodzicami (znam wiele takich przypadków, w tym z własnego podwórka). Zastanawia mnie skąd jest informacja tak drobiazgowa o niesprawiedliwej ocenie, czy też niesprawiedliwych punktach ujemnych, skoro Pana/i nie było na zajęciach? Chwilami odnoszę wrażenie, że wielu rodziców "zapomniało" swoje dzieciństwo i za wszelką cenę prostuje drogi swoich dzieci. Trzeba się jednak zastanowić nad efektem końcowym czyli przyszłością swoją i swoich dzieci, a przede wszystkim kogo chcemy wychować.
Jeżeli mówimy o "jakichś" punktach ujemnych, Państwa zdaniem śmiesznych, to proszę sprawdzić , jakie metody wychowawcze ma do dyspozycji współczesna szkoła? Wtedy okaże się, że jest to jedna z nielicznych możliwości wychowawczych szkoły.

Wyświetlone wpisy od 1 do 4 z 4Strona 1
..:: Strona główna forum ::.. ..:: Powrót ::..
  GG Skype  tel.: 094 344 63 12 lub 782 331 158